VPN Error Codes Explained

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) اتصال های محافظت شده را به نام VPN tunnels بین سرویس گیرنده محلی و یک سرور از راه دور از طریق اینترنت ایجاد می کند.به طور کلی میتوان گفت سرویس های VPN زمانی که افراد مختلف درخواست شناسایی شما را دارند به آنها پیغام خطا ارسال میکند و همین امر باعث می شود اطلاعات شما در فضای مجازی به صورت کامل حفاظت شده باشد و افراد دیگر نتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

در واقع بسیاری از خطا های سرویس های VPN نیاز به عیب یابی شبکه ای دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت :

  • اول از همه اطمینان حاصل کنید که رایانه در حال اجرا سرویس VPN به اینترنت بدون مشکل متصل باشد.
  • مطمئن شوید که سرویس VPN شما برای ارتباط با سرور اصلی به صورت صحیح تنظیم شده باشد.
  • به طور موقت فایروال شبکه محلی را خاموش کنید تا تعیین کنید که آیا ارتباطات VPN را تحت تاثیر قرار می دهد یا خیر. زیرا برخی از انواع VPN ها نیاز به باز کردن پورت های خاصی دارند.

ارور سرویس VPN 800

دیوید لیس / Iconica / Getty Images

“برقراری اتصال امکان پذیر نیست" – کاربر سرویس VPN نمی تواند به سرور متصل شود.این مشکل زمانی رخ خواهد داد که شما در برقراری ارتباط دچار مشکل خواهید شد این موضوع نشان دهنده آن است که شبکه به طور موقت دچار مشکل شده است و یا سرور یا شبکه دچار استفاده از ترافیک بیش از حد شده است.لازم به ذکر است که این خطا زمانی که کاربر به درستی سرویس VPN را پیکربندی نکرده نیز رخ خواهد داد.در نهایت به این نکته نیز توجه داشته باشید که شاید روتر شما با سرویس VPN مشکل داشته باشد و یا نیازمند بروز رسانی می باشد.

ارور سرویس VPN 619

مارک رومانلی / Photolibrary / گتی ایماژ

“ارتباط با سرور امکان پذیر نمی باشد" – بروز یک مشکل مانند پیکربندی سرور و یا پورت یا فایروال باعث بروز چنین مشکلی برای کاربر سرویس VPN خواهد شد که برای حل این مشکل میتوانید با پشتیبانی سرویس VPN در ارتباط باشید.

۰۳
of 09

ارور سرویس VPN 51

“اینترنت قادر به برقراری ارتباط با ابزار های سیستم VPN نیست" – یک کاربر سرویس VPN Cisco زمانی دچار این مشکل خواهد شد که سرویس اینترنت محلی دچار مشکل شده است و اغلب راه اندازی مجدد سرویس محلی یا بررسی آن این مشکل را به سادگی حل خواهد کرد.

۰۴
of 09

ارور سرویس VPN 412

“سرور راه دور دیگر پاسخ نمی دهد" – این مشکل زمانی برای کاربر VPN Cisco رخ میدهد که سرور از راه دور دچار اختلال یا قعطی شده باشد و یا در هنگام استفاده از پورت ها و فایروال ها نرم افزار های دیگر برای سرویس VPN اختلال ایجاد میکنند.

۰۵
of 09

ارور سرویس VPN 721

“کامپیوتر از راه دور جواب نمی دهد" – این مشکل زمانی رخ میدهد که شما در اتصال به سرویس VPN دچار مشکل می شوید و این مشکل در سیستم عامل ویندوز مایکروسافت رخ میدهد لازم به ذکر است که این خطا مشابه خطای ۴۱۲ است که توسط کاربران سیسکو گزارش شده است.

۰۶
of 09

ارور سرویس VPN 720

“پروتکل کنترل PPP پیکربندی نشده است" – در اتصال VPN ویندوز زمانی این خطا رخ میدهد که پروتکل PPP به درستی پیکربندی نشده باشد.اصلاح این مشکل نیازمند شناسایی پروتکل های VPN است که سرور می تواند از طریق کنترل پنل ویندوز این امر را به راحتی انجام دهد.

۰۷
of 09

ارور سرویس VPN 691

“دسترسی برای کاربر ممنوع شده است زیرا نام کاربری و  یا رمز عبور نامعتبر است" – ممکن است کاربر در هنگام تلاش برای تایید هویت به VPN ویندوز نام یا گذرواژه نامعتبر را وارد کند که همین امر باعث می شود اتصال VPN برای کاربر تکمیل نشود.

۰۸
of 09

ارور سرویس VPN 812 , 732 , ۷۳۴

“اتصال به دلیل خط مشی پیکربندی نشده در سرور RAS / VPN دچار مشکل شده است" – این مشکل زمانی رخ میدهد که بروز رسانی های سرور انجام نشده باشد. یک مدیر شبکه باید این بروز رسانی ها را به صورت کامل انجام دهد.در برخی موارد، مدیر ممکن است نیاز به پشتیبانی MS-CHAP (پروتکل تأیید هویت) در سرور VPN داشته باشد. هر کدام از این سه خطای خطا ممکن است بسته به زیرساخت شبکه رخ دهد.

۰۹
of 09

ارور سرویس VPN Error 806

“اتصال بین رایانه شما و سرور VPN ایجاد شده است اما اتصال VPN را نمی توان تکمیل کرد." – این خطا نشان دهنده این است که فایروال های موجود در روتر از ترافیک بین کاربر و سرور جلوگیری میکند. به طور معمول این مشکل با باز شدن پورت ۱۷۲۳ TCP حل خواهد شد.

برای سفارش خرید vpn اقدام کنید.