vpn چگونه کار می کند ؟

سرویس های VPN چگونه کار میکنند ؟

سرویس های خرید vpn به طور کلی به دو صورت کار میکنند در مرحله اول به رمزگذاری اطلاعات شما میپردازد و برای محافظت از حریم شخصی شما IP سرور را جایگزین IP اصلی میکند :

  • آدرس IP خود را پنهان کنید.به این ترتیب هویت شما در فضای مجازی ناشناس خواهد بود.
  • آرمزگذاری تمام ترافیک شما و استفاده از فضای مجازی بدون محدودیت.

شما تنها نیستید – بسیاری از کاربران در فضای مجازی از خود میپرسند سرویس های VPN چگونه کار میکند ؟ خب در اینجا پایه اصلی سرویس های VPN رمزگذاری ترافیک شما از طریق انجام تونلینگ در فضای مجازی می باشد.

در اینجا سوال این است که این تکنولوژی برای شما چه سودی به همراه خواهد داشت ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم با استفاده از این سرویس افراد دیگر از جمله سازمان های نظارتی نمیتوانند به پیگیری اطلاعات مرور شده توسط شما بپردازند.

VPN ها چگونه کار میکند ؟

این به آن معناست که شما میتوانید به راحتی به یک سرویس wi-fi عمومی بپردازید.زیرا اطلاعات شما به صورت کامل رمزگذاری خواهد شد و توسط افراد دیگر مانند هکر ها و یا سارقان اطلاعات قابل مشاهده یا دستیابی نخواهد بود.

در نتیجه تمامی داده های شما امن خواهد ماند و این داده ها عبارتند از :

  1. محتویات ایمیل
  2. رمزهای عبور
  3. شماره کارت اعتباری
  4. عکس / ویدئو
  5. پرداخت های اینترنتی
  6. فعالیت آنلاین به طور کلی
  7. VPN چگونه کار می کند – بگذارید مشخص شود

اساسا یک VPN هنگام اتصال به یکی از سرورها آدرس IP شما را پنهان می کند. در نتیجه آدرس سرور جایگزین آدرس IP اصلی می شود.

دلیل اهمیت این موضوع چیست ؟ از آنجایی که شما با استفاده از یک وب سایت به راحتی شناسایی خواهید شد این سرویس ها برای شما لازم خواهد بود.دلیل اصلی آن این است که ممکن است برخی از وب سایت ها از طریق IP شما به اطلاعات شخصی شما نفوذ کرده و از آنها سو استفاده کنند.

بنابراین شما با استفاده از سرویس های VPN متوجه خواهید شد که استفاده از این سرویس ها به خصوص اگر بخواهید به محتوای آنلاین سایت هایی مانند Amazon یا بی بی سی و iPlayer دسترسی پیدا کنید بسیار مفید و لازم می باشد.

علاوه بر این یک سرویس VPN میتواند به راحتی IP سرور را جایگزین آدرس IP اصلی شما کند.البته لازم به ذکر است که اکثر سرویس دهنده های VPN به شما اجازه میدهند که سرور مورد نظر را خود کاربر انتخاب نماید.همچنین این نکته نیز بسیار مهم است که یک سرویس دهنده مناسب و قابل اعتماد را برای سرویس خرید vpn خود انتخاب نمایید.

انتخاب یک VPN بسیار مهم است

در مرحله اول باید گفت که این سوال همیشه برای افراد وجود دارد که سرویس هایخرید vpn چگونه کار میکند و جواب های بسیاری بر اساس سرویس های ارائه شده برای کاربران وجود خواهد داشت اما موضوع دیگری که بسیار دارای اهمیت می باشد این است که برای تهیه سرویس VPN یک سرویس دهنده مورد اعتماد و با سابقه را برای خود انتخاب نمایید.

آیا استفاده شما از سرویس های VPN به منظور حفظ حریم شخصی شما در فضای مجازی می باشد ؟ ما به راحتی میتوانیم امنیت شما را در فضای مجازی تامین کنیم و اطلاعات شما را در اینترنت حفظ و نگهداری کنیم و دسترسی هکر ها و سارقان اطلاعات به محتوای شما مسدود شود.

بافر VPN

سرویس های بافر VPN تنها از پروتکل Openvpn استفاده میکند و با بهره گیری از رمزگذاری ۲۵۶ بیتی تمامی اطلاعات شما را به بهترین نحوه ممکن رمزگذاری خواهد کرد.

همچنین کاربران میتوانند از ۳۰+ سرور با سرعت بالا در سراسر جهان و همچنین پهنای باند نامحدود استفاده کنند.همچنین لازم به ذکر است که از سرویس های ما میتوانید در پلتفرم های زیر استفاده کنید :

ویندوز
لینوکس
او اس اکس OSX
آی او اس IOS
اندروید
در نهایت شما میتوانید با استفاده از سه روش پرداخت خود را انجام دهید و سرویس خرید vpn خود را به راحتی دریافت نمایید.شما میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از پشتیبانی شبانه روزی یا ۲۴ ساعته ما استفاده نمایید.

برای سفارش خرید vpn اقدام کنید.