DMCA

DMCA / سیاست حق تکثیر

قوانین و مقررات کپی رایت و دیجیتال

لازم به ذکر است که شکایات در کپی رایت باعث می شود به صورت کلی مقررات و یا قوانین موجود فسخ شود و یا اینکه به اطلاح و تغییر آنها پرداخته می شود.در سرویس های خرید vpn نیز به این صورت می باشد و بدون اطلاع قبلی قوانین و مقررات دست خوش تغییراتی خواهد شد و از طریق راه های ارتباطی به کاربران اطلاع داده خواهد شد و البته میتوانید این تغییرات را در قسمت خبرنامه سایت نیز به راحتی مشاهده نمایید و از تغییرات آن به راحتی با خبر شوید.

به موجب قانون ۱۷ رایت کپی رایت در ایران این حق به شما داده می شود که در صورت هرگونه کپی برداری یک بار به سرویس دهنده اخطار دهید اگر در اخطار اولیه مشکل برطرف شود دیگر نیازی به ادامه مراحل نیست اما اگر باز هم ادامه داده شد شما باید یک نامه کتبی برای ما آماده کنید و از طریق (فکس، پست عادی – نه ایمیل، مگر با توافق قبلی) برای ما ارسال نمایید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در صورت هرگونه اشتباه و مشکل شما باید تمامی هزینه وکیل مدافع خود را پرداخت نمایید همچنین در ادامه به نکات زیر نیز در این رابطه توجه داشته باشید.

جهت ارسال اطلاعیه به icfs14.ir لطفا مراحل زیر را مرور کنید :

۱٫) جزئیات کامل کپی رایت که باور دارید نقض شده است.

۲٫) شناسایی مواردی که شما ادعا میکنید متخلف درباره کپی رایت رعایت نکرده.

۳٫) اطلاعات کافی و موجود برای برقراری تماس (آدرس ایمیل ترجیح داده شده است).

۴٫) ارائه اطلاعات، در صورت امکان از صفحه وب مالک و صفحه وب شخص نقض کننده کپی رایت (آدرس ایمیل ترجیح داده شده است).

۵٫) عبارت “حق کپی رایت کامل برای وب سایت بوده و افراد و شرکت های دیگر حق استفاده از آن را ندارند” را به صورت کامل بیان کنید.

۶٫) عبارت ” هرگونه کپی برداری از وب سایت و مطالب آن بدون اطلاع و ذکر مطلب پیگرد قانونی دارد” را به صورت کامل بیان کنید.

۷٫) کاغذ را امضا کنید.

۸٫) ارسال مکاتبات آدرس زیر :

iran-tehran-kashan

یا ارسال ایمیل به آدرس زیر :

Email: [email protected]

هشدار از طریق شمارندهای وب

زمانی که برای مدیریت سایت نقض کننده حقوق کپی رایت نا مه ای مبنی بر تخلف صورت گرفته ارسال می شود با توجه به محتوا و نوع کپی برداری امکان تجدید نظر در آن نیز وجود خواهد داشت و شما میتوانید تقاضای کنترل مجدد کنید تا توسط شخص دیگری به موارد مورد بحث پرداخته شود.

برای تنظیم یک اخطار نامه کلی شما باید یک نامه بسیار جامع و کامل برای ما ارسال کنید و توجه داشته باشید که نامه نباید ایمیل شود مگر با هماهنگی قبلی و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در صورتی که اخطار بیهوده و یا غیر صحیحی ارسال شود تمامی هزینه های پیگیری وکیل مدافع به عهده فرد شاکی خواهد بود بنابراین لازم به ذکر است که تنها زمانی اقدام به شکایت کنید که از نقض حق خود اطمینان کامل و صد در صد دارید.

برای سرعت بخشیدن به روند اطلاع رسانی لطفا به موارد زیر توجه داشته باشید :

۱٫) URL های خاص یا سایر اطلاعات شناسایی منحصر به فرد مورد تخلف را برای ما ارسال کنید.

۲٫) ارائه نام، آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل، و بیانیه ای که نشانده این امر باشد که شما به صلاحیت دادگاه ناحیه فدرال اقدام به انجام این شکایت کرده اید.

۳٫) عبارت زیر را به صورت کامل تکرار نمایید ” من به مجرم بودن فرد مورد شکایت اطمینان کامل دارم و در صورت هرگونه مشکل و اشتباه تمامی هزینه شکایت را بر عهده خواهم گرفت ”

۴٫) کاغذ را امضا کنید.

۵٫) اسکن کنید به آدرس ایمیل : [email protected] ارسال کنید.

برای دسترسی به سایت ها فیلتر شده همین حالا اقدام به خرید vpn کنید!